Home

Equips Participants

PENYA UNIONISTA FIGUERES
UE CADAQUES
fc avinyonet
CE.LLANÇÀ 2011
C.F. PERALADA PREBENJAMÍ B
CEFORTIÀ PREBENJAMINS
AE ROSES PREBENJAMI C


CALENDARI GRUP A - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   14/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 CE.LLANÇÀ 2011-UE CADAQUESDissabte 11:30 AMJAD KADDOURIND
 CEFORTIÀ PREBENJAMINS-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ BDissabte 12:00 ALEX BAIGESND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-AE ROSES PREBENJAMI CDiumenge 11:45 EL HASAN BOUASRIAND
 fc avinyonet-DescansDiumenge 12:15 ND

 Volta:1 Jornada:2  Data   21/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 fc avinyonet-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ BDissabte 12:30 JOAN AMADEU SABARIND
 Descans-CE.LLANÇÀ 2011Diumenge  ND
 UE CADAQUES-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 12:00 JOAN AMADEU SABARIND
 CEFORTIÀ PREBENJAMINS-AE ROSES PREBENJAMI CDimecres 18:30 JAIME MUÑOZND

 Volta:1 Jornada:3  Data   28/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 CEFORTIÀ PREBENJAMINS-UE CADAQUESDissabte 12:00 MARC CORREAND
 AE ROSES PREBENJAMI C-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ BDissabte 15:00 ACHRAF KHARRAZND
 CE.LLANÇÀ 2011-fc avinyonetDissabte 15:10 MARCOS FORASTERND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-DescansDiumenge 11:45 ND

 Volta:1 Jornada:4  Data   04/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ B-CE.LLANÇÀ 2011Dissabte 11:15 GERARD ESTEVEND
 Descans-CEFORTIÀ PREBENJAMINSDiumenge  ND
 UE CADAQUES-AE ROSES PREBENJAMI CDiumenge 12:00 ABDU DJEDAIETND
 fc avinyonet-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 12:15 JOAN AMADEU SABARIND

 Volta:1 Jornada:5  Data   11/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 AE ROSES PREBENJAMI C-DescansDissabte 10:00 ND
 CEFORTIÀ PREBENJAMINS-fc avinyonetDissabte 12:00 JOAN AMADEU SABARIND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-CE.LLANÇÀ 2011Diumenge 11:45 JAIME MUÑOZND
 UE CADAQUES-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ BDiumenge 12:00 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:6  Data   18/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ B-PENYA UNIONISTA FIGUERESDissabte 11:15 GERARD ISERNND
 AE ROSES PREBENJAMI C-fc avinyonetDissabte 12:00 GERARD FORNIELESND
 Descans-UE CADAQUESDiumenge  ND
 CE.LLANÇÀ 2011-CEFORTIÀ PREBENJAMINSDiumenge 10:00 SEBASTIAN PEIXND

 Volta:1 Jornada:7  Data   25/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 AE ROSES PREBENJAMI C-CE.LLANÇÀ 2011Dissabte 10:00 ACHRAF KHARRAZND
 CEFORTIÀ PREBENJAMINS-PENYA UNIONISTA FIGUERESDissabte 12:30 JOAN AMADEU SABARIND
 Descans-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ BDiumenge  ND
 UE CADAQUES-fc avinyonetDiumenge 12:00 ABDU DJEDAIETND

 Volta:2 Jornada:8  Data   02/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 AE ROSES PREBENJAMI C-PENYA UNIONISTA FIGUERESDissabte 10:45 ABDU DJEDAIETND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ B-CEFORTIÀ PREBENJAMINSDissabte 11:15 MARTI TEGIDOND
 Descans-fc avinyonetDiumenge  ND
 CE.LLANÇÀ 2011-UE CADAQUESDiumenge 12:15 JOAN AMADEU SABARIND

 Volta:2 Jornada:9  Data   16/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 AE ROSES PREBENJAMI C-CEFORTIÀ PREBENJAMINSDissabte 10:00 RAUL BLANCOND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-UE CADAQUESDiumenge 11:45 GERARD FORNIELESND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ B-fc avinyonetDiumenge 12:15 SUSPÈS .ND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Properes activitats

Dis Nov 18 @10:00 - 01:00
CIRCUIT COMARCAL DE CROSS - GARRIGUELLA
Dis Nov 25 @09:00 - 01:00
CIRCUIT COMARCAL DE CROSS - FIGUERES
Dis Des 16 @09:00 - 01:00
CIRCUIT COMARCAL DE CROSS - L'ESCALA

Actualitat

Últimes fotos

Figueres 4

 

Figueres 3

 

Calendari d'activitats

Decembre 2017
L M X J V S D
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31