Home

Equips Participants

UE VILA-SACRA
FEF 2010 BLAU
C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A
Esplais
CF LLERS PREBENJAMÍ
EFB NAVATA Prebenjamí 2n any
VILAJUÏGA CF
FC L ESCALA
LA SALLE Pre-benjamí \"A\"
EF TRAMUNTANA
BASE ROSES PREBENJAMÍ B


CALENDARI GRUP B - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   13/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-UE VILA-SACRADivendres 19:00 MARC BUSQUETSND
 EF TRAMUNTANA-VILAJUÏGA CFDissabte 10.30 GERARD FORNIELESND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADissabte 10:00 MARC VEHIND
 Esplais-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 DAVID ARGELÉSND
 FC L ESCALA-FEF 2010 BLAUDiumenge 10:00 DAVID LEONND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-DescansDiumenge 10:30 ND

 Volta:1 Jornada:2  Data   21/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-FC L ESCALADissabte 11:15 ALEX BAIGESND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDissabte 15:30 MARC CORREAND
 Descans-EF TRAMUNTANADiumenge  ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-EsplaisDiumenge 10:00 DAVID LEONND
 FEF 2010 BLAU-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 11:00 GERARD FORNIELESND
 VILAJUÏGA CF-UE VILA-SACRADiumenge 11:30 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:1 Jornada:3  Data   28/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 10.30 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 10:00 ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-FEF 2010 BLAUDissabte 12:30 ND
 FC L ESCALA-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 ND
 Esplais-VILAJUÏGA CFDiumenge 10:00 ND
 UE VILA-SACRA-DescansDiumenge 10:00 ND

 Volta:1 Jornada:4  Data   04/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-FC L ESCALADissabte 10:00 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADissabte 15:30 ND
 Descans-EsplaisDiumenge  ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-UE VILA-SACRADiumenge 10:30 ND
 VILAJUÏGA CF-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 11:00 ND
 FEF 2010 BLAU-EF TRAMUNTANADiumenge 11:00 ND

 Volta:1 Jornada:5  Data   11/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-DescansDissabte 10:00 ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 12:30 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-FEF 2010 BLAUDissabte 15:30 ND
 FC L ESCALA-VILAJUÏGA CFDiumenge 10:00 ND
 Esplais-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 ND
 UE VILA-SACRA-EF TRAMUNTANADiumenge 10:00 ND

 Volta:1 Jornada:6  Data   18/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-EsplaisDissabte 10.30 ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:00 ND
 Descans-FC L ESCALADiumenge  ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:30 ND
 VILAJUÏGA CF-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADiumenge 11:00 ND
 FEF 2010 BLAU-UE VILA-SACRADiumenge 11:00 ND

 Volta:1 Jornada:7  Data   25/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-EF TRAMUNTANADissabte 10:00 ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-FEF 2010 BLAUDissabte 10:00 ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-DescansDissabte 12:30 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-VILAJUÏGA CFDissabte 15:30 ND
 FC L ESCALA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 ND
 Esplais-UE VILA-SACRADiumenge 10:00 ND

 Volta:1 Jornada:8  Data   02/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-FC L ESCALADissabte 10.30 ND
 Descans-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge  ND
 UE VILA-SACRA-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:00 ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADiumenge 10:30 ND
 FEF 2010 BLAU-EsplaisDiumenge 11:00 ND
 VILAJUÏGA CF-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDiumenge 11:00 ND

 Volta:1 Jornada:9  Data   16/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-EsplaisDissabte 10:00 ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-EF TRAMUNTANADissabte 12:30 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 15:30 ND
 FC L ESCALA-UE VILA-SACRADiumenge 10:00 ND
 VILAJUÏGA CF-FEF 2010 BLAUDiumenge 11:00 ND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Actualitat

Últimes fotos