Home

Equips Participants

CF PERALADA PREBENJAMI C
VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012
CF LLERS PREBENJAMÍ
C.E. LLANÇÀ
PU FIGUERES BLANC
Ce juncaria
BASE ROSES PREBENJAMÍ C
L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY
Navata Prebenjamí 1r any
EMPORDANET PREBENJAMI C 2012
AE. ROSES PREBENJAMI C
FIGUERES Prebenjami Blau 2012


CALENDARI PREBENJAMI 1R ANY GRUP 1 - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   20/10/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.E. LLANÇÀ-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:00 ZAKARIAE HOUBBANND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 11:00 AMJAD KADDOURIND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 12:45 DAVID ARGELÉSND
 PU FIGUERES BLANC-CF PERALADA PREBENJAMI CDiumenge 10:30 ALEX LORENZOND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-Navata Prebenjamí 1r anyDiumenge 11:15 DAVID ARGELÉSND
 Ce juncaria-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Diumenge 12:00 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:2  Data   27/10/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 Navata Prebenjamí 1r any-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 10:00 SUSPÈS .ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-AE. ROSES PREBENJAMI CDissabte 11:30 SUSPÈS .ND
 CF PERALADA PREBENJAMI C-C.E. LLANÇÀDiumenge 10:00 PACO VERAND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 10:00 SUSPÈS .ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-Ce juncariaDiumenge 12:15 SUSPÈS .ND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-PU FIGUERES BLANCDimecres 19:00 JAIME MUÑOZND

 Volta:1 Jornada:3  Data   03/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 11:00 JAIME MUÑOZND
 C.E. LLANÇÀ-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 12:05 ZAKARIAE HOUBBANND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Dissabte 12:45 JAIME MUÑOZND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 10:00 AMJAD KADDOURIND
 PU FIGUERES BLANC-Navata Prebenjamí 1r anyDiumenge 10:30 DAVID LEONND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-Ce juncariaDiumenge 11:15 SERGI GALLEGOND

 Volta:1 Jornada:4  Data   10/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:00 DAVID LEONND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:00 SERGIO SOLERND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 11:00 PACO VERAND
 Navata Prebenjamí 1r any-C.E. LLANÇÀDissabte 12:00 MARCOS FORASTERND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-PU FIGUERES BLANCDiumenge 11:00 ALEX LORENZOND
 Ce juncaria-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDiumenge 12:00 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:5  Data   17/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:00 ALEX LORENZOND
 C.E. LLANÇÀ-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Dissabte 10:00 ZAKARIAE HOUBBANND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-AE. ROSES PREBENJAMI CDissabte 10:00 HAMZA ELND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-Navata Prebenjamí 1r anyDissabte 12:45 SUSPÈS .ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Diumenge 10:00 SUSPÈS .ND
 PU FIGUERES BLANC-Ce juncariaDiumenge 11:45 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:6  Data   24/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 11:00 SUSPÈS .ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Dissabte 11:30 SERGIO RODRIGUEZND
 Navata Prebenjamí 1r any-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 12:00 SUSPÈS .ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 12:15 SERGIO SOLERND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-PU FIGUERES BLANCDiumenge 11:15 ALEX LORENZOND
 Ce juncaria-C.E. LLANÇÀDiumenge 12:00 ND

 Volta:1 Jornada:7  Data   01/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 11:00 SERGIO RODRIGUEZND
 Navata Prebenjamí 1r any-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 11:30 AMJAD KADDOURIND
 PU FIGUERES BLANC-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 12:00 PACO VERAND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-Ce juncariaDissabte 12:45 SUSPÈS .ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Diumenge 10:00 JOSE ACOSTAND
 C.E. LLANÇÀ-AE. ROSES PREBENJAMI CDiumenge 11:30 ZAKARIAE HOUBBANND

 Volta:1 Jornada:8  Data   15/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-C.E. LLANÇÀDissabte 11:00 EL HASAN BOUASRIAND
 Navata Prebenjamí 1r any-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 12:00 SERGIO RODRIGUEZND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 09:45 SERGI GALLEGOND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-CF PERALADA PREBENJAMI CDiumenge 11:30 SERGIO RODRIGUEZND
 Ce juncaria-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 12:00 SUSPÈS .ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-PU FIGUERES BLANCDiumenge 12:15 SERGI GALLEGOND

 Volta:1 Jornada:9  Data   22/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-Ce juncariaDissabte 11:15 ND
 Navata Prebenjamí 1r any-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 12:00 MARCOS FORASTERND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Dissabte 12:30 ALEX LORENZOND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 12:45 SERGIO RODRIGUEZND
 C.E. LLANÇÀ-PU FIGUERES BLANCDiumenge 10:00 ZAKARIAE HOUBBANND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-AE. ROSES PREBENJAMI CDiumenge 11:00 DAVID LEONND

 Volta:1 Jornada:10  Data   12/01/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:00 AMJAD KADDOURIND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-Navata Prebenjamí 1r anyDissabte 11:00 PACO VERAND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-CF PERALADA PREBENJAMI CDiumenge 11:15 SERGI GALLEGOND
 PU FIGUERES BLANC-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 11:45 ACHRAF KHARRAZND
 Ce juncaria-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Diumenge 12:00 SUSPÈS .ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-C.E. LLANÇÀDiumenge 12:15 DAVID ARGELÉSND

 Volta:1 Jornada:11  Data   19/01/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-AE. ROSES PREBENJAMI CDissabte 11:00 MARCOS FORASTERND
 CF PERALADA PREBENJAMI C-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 11:00 MARTI TEGIDOND
 Navata Prebenjamí 1r any-Ce juncariaDissabte 12:00 SUSPÈS .ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 12:00 DAVID LEONND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-C.E. LLANÇÀDissabte 12:45 EL HASAN BOUASRIAND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-PU FIGUERES BLANCDiumenge 10:00 DAVID LEONND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4